Güncel/Duyurular

Arkadaşlar daha fazla eğlence için facebook sayfamızı beğenmeyi, twitter hesabımızı ve instagram hesabımızı takip etmeyi  unutmayınız :)


AdanaGramReklam vermek için tıklayınızTag belirlemek için "#" kelimenin başına bitişik olarak ekleyiniz. Örnk: #kampüs


Uzaktan Aşk oldu Uzaktan Eğitim. Ve Yine Aşk

Bu bir e-trajik komik


Arkadaşlar daha fazla eğlence için facebook sayfamızı beğenmeyi, twitter hesabımızı ve instagram hesabımızı takip etmeyi  unutmayınız :)

POF GORONA

Özlem.. Melisa..


Günün Parçası Ray Manzarek 3

https://www.youtube.com/watch?v=Qqyx4TW4Ptw


Fen-Edebiyatlılar ve Eğitim Fakülteliler Hazır mısınız Ray Manzarek 3

Hazır bu sene ikinci tercihime Sosyal Bilgiler Öğr. yazmışken, hazır mısınız gençler bu tür okullara :D

https://www.resimci.org/images/2020/08/09/nerede-o-eski-liseliler-derken-nostaljiyi-iliklerinize-kadar-hissettirip-yuzunuzu-guldurecek-paylasimlar-haberi-3-PQiJyajD.md.jpg


Carnival dogs Consume the lines Can't see your face in my mind Ray Manzarek 3

Akşam yıldızlara bakıyorum. Ufukta rüzgarlar var . Tüm gece her yeri kaplamış. Melankolik bir hava var. Biliyorum ki elbet bir gün gündüz olacak. Yeniden yola düşeceğim. Sessizlikler bahar yağmurlarıyla ıslanacak biliyorum.

Tüm bu sessizliklerde çok ders çalıştım daha da çalışacağım. Elbette atandığım zaman yeni ufuklara yelken açacağım ve son olarak Jack London'dan iki alıntı ile bitirmek istiyorum sevgili İtiraf radyo dinleyicileri:

1.

Buralara nereden geldiğimi biliyorum, gidecek da...


AdanaGram


Wow Hayat Gisaaa

covid-19 ve yeni hayat sana nelet olsundu. cok yorucu ve bilmukabale guzels


Ev eşyası Trn

Arkadaşlar, eve çıkmak isteyenler için, bir evde olması gereken a'dan z'ye her şey mevcut olup satmayı düşünüyorum. (yatak odası takımı nevresim dahil, klima 24 lük arçelik, TV 102 ekran vestel 4 aylık, buzdolabı vestel en büyük boy 4 aylık, fırınlı ocak, çamaşır makinesi, ütü ve masası, süpürge yeni, 2 tane 3 lü koltuk, masa, sehpa, elektrikli şofben, mutfak ta olması gereken herşey (tabak, bardak, çatal, kaşık, tepsi, tencere, tava, VS...) bir evde olması gereken aklıma gelmeyen herşey mevcut....


cahilsiniz ilberhocanızzz

masaya cüzdan sigara çakmak anahtar koyan tipler babadan oğula nesil keko görmemiş


3 aylık misafir Anonim_87

Gençler bu platformda ne konuşuluyor bilmiyorum. Bana yardimci olabilecek arkadaşlar vardir muhtemelen. Muhendisim ve kpssye hazirlaniyorum.
Adanada 3 ayligina evinin bir odasini veya kirasi uygun olmak kaydiyla paylasabilecek olan var mı. Yüreğire yakın olmam zira nişanlim da muhendis adanada oturuyor ve beraber caliscaz son 3 ay. Yardimci olabilecek veya yol gosterebilecek birileri var mı. Teselkurler simdiden


Arkadaşlar daha fazla eğlence için facebook sayfamızı beğenmeyi, twitter hesabımızı ve instagram hesabımızı takip etmeyi  unutmayınız :)

yeter be tek başına

ergenler neden birbirine adamın dibi kökü ham maddesi falan diyorlar. gevşek gevşek konuşuyorlar. çok itici. yalakalığın bu kadarı da pes doğrusu.Kullanıcı GirişTüm Hakkı Saklıdır. © 2014

Anasayfa Üye Kayıt En İyiler En Kötüler

ÇÜ İtiraf Paylaşımlarda Gizlilik ve Üye Bilgileri Gizliliğini kendi veri alanında şifreli olarak saklı tutar.

Yukarı